• Ешқандай Нәтиже Табылған Жоқ

Учитель

N/A
N/A
Protected

Academic year: 2024

Share "Учитель"

Copied!
57
0
0

Толық мәтін

(1)

«Жаңашыл мұғалім 2021-2022» байқауы бірінші кезеңінің қорытындылары / Итоги первого тура конкурса «Учитель-новатор 2021-2022»

ФИО Область Район/Город Учебное заведение

1

НУРЖИГИТОВА ГУЛРАУШАН

САДИРКЫЗЫ Шымкент Əл Фараби ауданы КГУ «Лицей №9 им. О. Жолдасбекова»

2

БИЧУН МАКСИМ

НИКОЛАЕВИЧ Ақмола облысы Ақкөл ауданы КГУ «Новорыбинская средняя школа-сад»

3

БЕЙСЕЕВА МОЛДИР

БОЛАТКАЗИЕВНА Шымкент Частные школы г.Шымкент КГУ «ОСШ №130»

4

ДОСҚОЖАЕВА НҰРГҮЛ

ЕЛШІБЕКҚЫЗЫ Алматы Алатау ауданы КГУ «Лицей №178»

5 Рахым Айым Абдихалымқызы Шымкент Еңбекші ауданы

ЧУ «Колледж Парасат института Мардана Сапарбаева»

6

Мухаметрахимова Раушан Жумагалиевна

Шығыс Қазақстан

облысы Өскемен Қ.Ə.

КГУ «СШ № 46» акимата г. Усть- Каменогорска

7

Аубакирова Махабат

Назымбековна Алматы облысы Талғар ауданы КГУ «ОСШ №28 с дошкольным МЦ»

8

САМОЙЛЕНКО ЕЛЕНА

ДМИТРИЕВНА Павлодар облысы Железин ауданы КГУ «Железинская ОСШ №2»

9

КАЛДЫШЕВА ГУЛЬВИРА

КАИРГАЛИЕВНА Алматы облысы Іле ауданы КГУ «Школа-гимназия №38»

10

КРАВЧЕНКО ЛЮДМИЛА

ВИКТОРОВНА Ақмола облысы Сандықтау ауданы КГУ «Приозёрная СШ»

11

АЛИМБАЕВА ГУЛБИБИ

ОРАЗХАНОВНА Түркістан облысы Бəйдібек ауданы КГУ «ОСШ Боралдай»

12 Бақтығалиева Мөлдір Ерқуатқызы

Батыс Қазақстан

облысы Жаңақала ауданы

ГККП Ясли-сад «Балбөбек» отдела образования Жангалинского района управления образования акимата Западно- Казахстанской области

13

УТЕГЕНОВА САЁРА

ТАХИРОВНА Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы

КГУ «СШ им. А. Молдагуловой с дошкольным МЦ»

(2)

14 Рахметова Назым Ондабаевна Алматы облысы Іле ауданы КГУ «СШ №4 с дошкольным МЦ»

15 Омарова Макпал Асылбековна Нұр-Сұлтан (Астана) Алматы ауданы КГУ «Школа-лицей №64»

16

МУТЯНОВА ГАЛИЯ

ТУЛЕГЕНОВНА Атырау облысы Исатай ауданы КГУ «Аккистауская ОСШ»

17 Трихина Яна Валерьевна Ақмола облысы Бурабай ауданы КГУ «Школа-гимназия №1»

18

КРУГЛОВА ТАТЬЯНА ИВАНОВНА

Батыс Қазақстан

облысы Ақжайық ауданы КГУ «Жаикская неполная СШ»

19

ТЮЛЬТЕБАЕВА АЛМИНА

ЕРЖАНОВНА Шымкент Қаратау ауданы КГУ «ОСШ №68»

20 Батяхина Елена Анатольевна Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы КГУ «Красносельская СШ»

21 Ихсанова Раушан Тлеккабыловна

Батыс Қазақстан

облысы Орал Қ.Ə. КГУ «ОСШ №30»

22

ХАБИДЕНОВА ГУЛИМЖАН

АМАНГЕЛЬДИЕВНА Атырау облысы Құрманғазы ауданы СОШ ИМЕНИ КАДЫРА МЫРЗА АЛИ 23

БАРБОСЫНОВА ГУЛЖАНАТ

ТАСПОЛАТОВНА Түркістан облысы Ордабасы ауданы КГУ «Общая СШ им. К. Сыпатаева»

24

САЙЫМ САМАЛ

ҚУАНАЛИҚЫЗЫ Қарағанды облысы Жезқазған Қ.Ə. КГУ «ОШ №21» ОО города Жезказган 25 Косова Людмила Петровна Павлодар облысы Павлодар Қ.Ə. КГУ «Профильная ОСШ №41»

26 Сапиев Тлеккабыл Жанатович

Батыс Қазақстан

облысы Бөрлі ауданы КГУ «Школа-лицей №6»

27

ЕЛБАСЫ АЙГҮЛ

АРЫСТАНБЕКҚЫЗЫ Түркістан облысы Ордабасы ауданы КГУ «Общая СШ им. К. Сыпатаева»

28

НОВИКОВА НАТАЛЬЯ ГРИГОРЬЕВНА

Солтүстік Қазақстан

облысы Айыртау ауданы КГУ «Арыкбалыкская СШ»

29

БАКИРОВА АККЕНЖЕ

АБЕНОВНА Түркістан облысы Ордабасы ауданы КГУ «Общая СШ им. К. Сыпатаева»

30 Сайранбек Аягоз Нұрлыбекқызы Ақмола облысы Зеренді ауданы КГУ «Коктерекская основная школа»

31

ПЕРНЕБАЕВА АСЕЛЬ

МУХТАРОВНА Шымкент Еңбекші ауданы

КГУ «Школа-лицей №24 им. Саттара Ерубаева»

(3)

32

МУСИНА ЖАННА

АЙТРОШИДОВНА Павлодар облысы Павлодар Қ.Ə.

КГУ «ОСШ №39 инновационного типа с гимназическими классами»

33 Дарбишева Эльмира Узакбаевна Маңғыстау облысы Ақтау Қ.Ə.

КГУ «Школа гимназия №19» отдела образования по городу Актау управления образования Мангистауской области 34

СЕРІКБАЙ ДИНАРА

ШЫРЫНБАЙҚЫЗЫ Түркістан облысы Ордабасы ауданы КГУ «Общая СШ им. К. Сыпатаева»

35

САДУАКАСОВА МАДИНА МУРАТОВНА

Шығыс Қазақстан

облысы Өскемен Қ.Ə.

КГУ «ОШ № 47» акимата г. Усть- Каменогорска

36 Бахтиярова Майя Галиевна Павлодар облысы Ақсу Қ.Ə. КГУ «Школа-лицей»

37

ГУСАРОВА ЕЛЕНА

ВЛАДИМИРОВНА Қостанай облысы Рудный Қ.Ə. КГУ «СШ №11»

38 Сыздыкова Асия Нугмановна Нұр-Сұлтан (Астана) Сарыарқа ауданы

КГУ Комплекс «Детский сад-школа- гимназия №46»

39

АЛСИЕУОВА АДИЯ МУРАТОВНА

Батыс Қазақстан

облысы Орал Қ.Ə. КГУ «Круглоозерновская ОСШ»

40

КОРГАНБАЕВА РУХСОРА

БОЙБУРИ КИЗИ Шымкент Қаратау ауданы КГУ «ОСШ №111 им. М. Маметовой»

41 Вафин Дамир Аюпович Қостанай облысы Қостанай Қ.Ə. КГУ «СШ №23 им. М. Козыбаева»

42

ДОСКАЛИЕВА ЖАНИЛ

ТУЛЕГЕНОВНА Маңғыстау облысы Ақтау Қ.Ə. КГУ «IT школа-лицей»

43

ИСКАКОВА РАВИЯ НАДИЛЬЕВНА

Шығыс Қазақстан

облысы Семей Қ.Ə. КГУ «Экономический лицей»

44 Куватова Алма Маженовна Павлодар облысы Ақтоғай ауданы

КГУ «Общеобразовательная средняя школа им. Ныгманова»

45

АБДРАХМАНОВА АСЕМ

АМАНОВНА Ақмола облысы Зеренді ауданы КГУ «Абайская СШ»

46 Амержанова Алма Нуржановна Павлодар облысы Екібастұз Қ.Ə. ГККП «Ақ бота» №25 47

ЖАНАЛИЕВА ГУЛЬЖАН

МУСАБЕКОВНА Алматы облысы Іле ауданы КГУ «СШ №40»

(4)

48

ПОШАТОВА НАТАЛЬЯ

МИХАЙЛОВНА Қостанай облысы Сарыкөл ауданы КГУ «Урицкая школа-лицей»

49 Прназаров Дауиржан Қызылорда облысы Қармақшы ауданы

КГУ «Школа-лицей №105 им. А.

Жанпейсова»

50

ВОЛЖАНКИНА АЛЛА АНДРЕЕВНА

Солтүстік Қазақстан

облысы Аққайың ауданы КГУ «Токушинская школа-гимназия»

51

САГИМБЕКОВА БАКЫТ

СОВЕТХАНОВНА Алматы облысы Ақсу ауданы КГУ «СШ им. Абая»

52

АБДИЖАМИЛОВА ДИЛНОЗА

МЕХМАНКУЛОВНА Түркістан облысы Сайрам ауданы

КГУ «Школа-гимназия №20 им. С.

Сейфуллина»

53 Шипова Оксана Петровна Павлодар облысы Екібастұз Қ.Ə. ГККП детский сад «Радуга» №9 54

БИЛАШ ГУЛЖУЗИМ КАИРБОЛАТОВНА

Батыс Қазақстан

облысы Орал Қ.Ə. КГУ «ОСШ №7»

55 ВАЛИЕВА АЙНУР САБИТОВНА Ақтөбе облысы Ақтөбе Қ.Ə.

КГУ «Актюбинский областной

специализированный лицей-интернат Білім- Инновация для одаренных юношей» ГУ

«Управление образования Актюбинской области»

56

САРАБАЕВА ХАЛИПА

ЕШМУРАТОВНА Шымкент Əл Фараби ауданы ТОО «Аль-Фараби атындағы мектебі»

57 Алсиеуова Адия Муратовна

Батыс Қазақстан

облысы Орал Қ.Ə. КГУ «Круглоозерновская ОСШ»

58 Рысмендиева Фарида Сламбековна Алматы облысы Іле ауданы КГУ «СШ №40»

59

КОВАЛЕНКО ТАТЬЯНА

НИКОЛАЕВНА Ақмола облысы Зеренді ауданы КГУ «Доломитовская СШ»

60 Аманжолова Жадыра Болатовна Қарағанды облысы Қарағанды Қ.Ə. КГУ «ОСШ №17»

61

ЖУСУПОВА САУЛЕ АСЫМБАЕВНА

Солтүстік Қазақстан

облысы Петропавл Қ.Ə. КГУ «Школа-лицей Дарын»

62

КРЫЛОВА ЕЛЕНА АЛЕКСЕЕВНА

Солтүстік Қазақстан

облысы Петропавл Қ.Ə. КГУ «Школа-лицей Дарын»

(5)

63 Кикбаев Алтынбек Камаламович Қызылорда облысы Арал ауданы

КГУ «Школа-лицей №62 им. Ж.

Абдрашева»

64 Алькебаева Баян Аскаровна Павлодар облысы Павлодар Қ.Ə.

КГУ «ОСШ №39 инновационного типа с гимназическими классами»

65

ИСАЕВА ЖАННА

АЙЖАРЫКОВНА Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы КГУ «Шахтинская СШ»

66 Гусарова Елена Анатольевна Павлодар облысы Успен ауданы КГУ «Павловская ОСШ»

67 Бурьян Марина Андреевна Қостанай облысы Қостанай Қ.Ə. КГУ «СШ №16»

68

Кенжебаева Гульсара

Серикболовна Павлодар облысы Облыстық мектептер

ГУ «Гимназия N3 для одарённых детей»

города Павлодар 69

ТУЯКОВА СОНИЯ

ТАЛГАТОВНА Нұр-Сұлтан (Астана) Алматы ауданы КГУ «Школа-гимназия №30»

70

ДАУТБАЕВ КАЙРАТ АСКЕРБЕКОВИЧ

Солтүстік Қазақстан

облысы Ғабит Мүсірепов ат.ауданы КГУ «Ефимовская основная школа»

71

БЕКЖАН НҰРБАЛА

ҒАЛЫМЖАНҚЫЗЫ Павлодар облысы Облыстық мектептер

ГУ «Cпециализированная школа Жас Дарын»

72 Тойжанова Жанар Турсунбековна Шымкент Əл Фараби ауданы

КГУ «Школа-гимназия №47 им. Т.

Тажибаева»

73

ПОПОВА ЛАРИСА АНАТОЛЬЕВНА

Солтүстік Қазақстан

облысы Ғабит Мүсірепов ат.ауданы КГУ «Калиновская СШ»

74 Исаева Маржан Жунисбековна Шымкент Еңбекші ауданы КГУ «ОСШ №127»

75 Унбаева Салтанат Исаевна Маңғыстау облысы Ақтау Қ.Ə.

«Назарбаев интеллектуальная школа ХБН»

г.Актау 76

ДЖАРЫЛГАСЫНОВА АЙЖАН ЕРЖАНКЫЗЫ

Шығыс Қазақстан

облысы Алтай ауданы КГУ «Средняя школа № 9 города Алтай»

77

НУРГАЛИЕВА АЙГУЛ

ОРАЗБАГАНБЕТКЫЗЫ Ақтөбе облысы Ақтөбе Қ.Ə. КГУ «ОСШ №71»

78

ЫБРАЙЫМ ҚЫМБАТ

ТАЛҒАТҚЫЗЫ Қызылорда облысы Қазалы ауданы

КГУ «Школа-лицей №249 им. Е.

Бозгулова»

79 Кабиева Женигул Исатаевна

Батыс Қазақстан

облысы Қаратөбе ауданы КГУ «Каратобинская школа-гимназия»

(6)

80

МУКАНОВА КУНДЫЗ

САТЫБАЛДИЕВНА Ақтөбе облысы Ақтөбе Қ.Ə. КГУ «ОСШ №10 г. Актобе»

81 Телеубаева Айман Кушеновна Атырау облысы Атырау Қ.Ə. КГУ «Алмалинская СШ»

82

АБДИКУЛОВА КАРЛЫГАШ

ТАЙТУЛЕУОВНА Шымкент Еңбекші ауданы КГУ «ОСШ №127»

83 Иманбекова Газиза Серикбаевна Нұр-Сұлтан (Астана) Сарыарқа ауданы

КГУ Комплекс «Детский сад-школа- гимназия №46»

84 КАЛИЕВА САРА СЫРЫМОВНА

Шығыс Қазақстан

облысы Семей Қ.Ə. КГУ «Средняя ООШ № 17»

85

КРАВЧЕНКО ЗАРИМА МАНСУРОВНА

Батыс Қазақстан

облысы Орал Қ.Ə. КГУ «Школа-Лицей №28»

86 Елеусізова Толғанай Бекболатқызы Ақтөбе облысы Ақтөбе Қ.Ə. КГУ «ОСШ №10 г. Актобе»

87

Утеналиева Акылай

Арыстанбековна Қызылорда облысы Жалағаш ауданы КГУ «СШ №124»

88 Оразбаева Анар Каримовна Ақтөбе облысы Ақтөбе Қ.Ə. КГУ «ОСШ №10 г. Актобе»

89

ЖАНАБАЕВА ГУЛДЕНГЕН

КЕРЕЕВНА Ақтөбе облысы Ақтөбе Қ.Ə. КГУ «ОСШ №10 г. Актобе»

90

КОЖАГЕЛЬДИНОВА

ГУЛЬНАЗЫ НИГИМЕТОВНА Павлодар облысы Облыстық мектептер

ГУ «Cпециализированная школа Жас Дарын»

91

НУРШАНОВА ДИНАРА

КУДАЙБЕРГЕНОВНА Алматы облысы Қаратал ауданы КГУ «СШ им. Ельтая с НШ Сарыбулак»

92

ТАЛАПБАЕВА САНТАЙ

ТАГИБЕРГЕНКЫЗЫ Ақтөбе облысы Ақтөбе Қ.Ə. КГУ «ОСШ №10 г. Актобе»

93

ШАХОБОВА ГУЛЬФИЯ САПАРГАЛИЕВНА

Солтүстік Қазақстан

облысы Есіл ауданы КГУ «Амангельдинская НШ»

94

ТАШПОЛАТОВА НЕСІБЕЛІ

БЕРДІҚҰЛҚЫЗЫ Түркістан облысы Қазығұрт ауданы КГУ «ОШ Ынталы»

95

САТЫБАЛДЫЕВ АСКЕР

БЕРЕКЕТОВИЧ Маңғыстау облысы Жаңаөзен Қ.Ə. КГУ «СШ №9»

96

ДУШАБАЕВА САНАБАР

ТУРСУНБАЕВНА Жамбыл облысы Мерке ауданы КГУ «ОШ-лицей №9 им. В. Саввы»

(7)

97

Лагуточкина Валентина Александровна

Батыс Қазақстан

облысы Орал Қ.Ə. КГУ «ОСШ №39»

98

Досмаганбетова Фарида

Калдыбаевна Қызылорда облысы Сырдария ауданы КГУ «СШ №44»

99 Даубаева Галина Советкановна

Шығыс Қазақстан

облысы Өскемен Қ.Ə.

КГУ «СШ №36» акимата города Усть- Каменогорска

100 Туякпаева Дария Азатовна Нұр-Сұлтан (Астана) Сарыарқа ауданы

ГККП «Ясли-сад № 30 Кайнар» акимата города Нур-Султан

101

ДАРЬЕВА СВЕТЛАНА

ВИКТОРОВНА Қостанай облысы Федоров ауданы КГУ «Кенаральская СШ»

102 Alkebaeva Bayan Ask Павлодар облысы Павлодар Қ.Ə.

КГУ «ОСШ №39 инновационного типа с гимназическими классами»

103 Минап Гульбарша Павлодар облысы Павлодар Қ.Ə.

КГУ «ОСШ №39 инновационного типа с гимназическими классами»

104 Турганбаева Дина Абсадыковна Қызылорда облысы Қызылорда Қ.Ə. КГУ «СШ Қызылөзек» №39 105

БАЛГАЗИНА ЛАЗЗАТ

МАТУЛЛАЕВНА Ақтөбе облысы Ақтөбе Қ.Ə. КГУ «СШ №8»

106 Укибаева Мадина Нурадиновна Ақтөбе облысы Ақтөбе Қ.Ə. КГУ «ОСШ №10 г. Актобе»

107 Карабакиева Олма Эсетовна Түркістан облысы Сайрам ауданы

КГУ «Школа-гимназия №20 им. С.

Сейфуллина»

108

УТЕГАЛИЕВА САРУАР

ГАСЕРОВНА Ақтөбе облысы Ақтөбе Қ.Ə. КГУ «ОСШ №10 г. Актобе»

109

АЙБАТЫР АЛТЫНГУЛ

АСЫЛБЕКҚЫЗЫ Ақтөбе облысы Ақтөбе Қ.Ə. КГУ «ОСШ №10 г. Актобе»

110

ЛЕКЕРОВА ЭЛЬМИРА КАЙРАТҚЫЗЫ

Батыс Қазақстан

облысы Бəйтерек ауданы КГУ «Махамбет ОСШ»

111 Турманбетова Амина Усенбековна Түркістан облысы Сауран ауданы КГУ «Общая СШ им. Улыкбека»

112 Шаримова Гульфия Ускенбаевна

Батыс Қазақстан

облысы Орал Қ.Ə. КГУ «ОСШ №46»

113 Ысқақова Ақзия Нұрбергенқызы

Батыс Қазақстан

облысы Орал Қ.Ə. КГУ «ОСШ №46»

(8)

114

НАЛИБАЕВА ГУЛЖАН

ЕРМЕКБАЕВНА Нұр-Сұлтан (Астана) Есіл ауданы КГУ «Школа-лицей №88»

115

НУРУМОВА ЗАМЗАГУЛЬ АЛТАЕВНА

Солтүстік Қазақстан

облысы Ғабит Мүсірепов ат.ауданы КГУ «Новоишимская казахская СШ»

116

ОРАЗОВА РЫСКУЛ

СЕРИКОВНА Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы КГУ «Лицей Кызылтобе»

117

Салиева Майра Муратовна 27.05.1981

Батыс Қазақстан

облысы Ақжайық ауданы КГУ «СШ им. Молдагалиева»

118 Китаманова Актолкын Жанашевна Қостанай облысы Қарабалық ауданы

Детский сад при КГУ «Карабалыкская СШ

№1 им. М. Горького»

119

ЕРГАЛИЕВА ЛЮЦИЯ АЙДЫНОВНА

Батыс Қазақстан

облысы Ақжайық ауданы КГУ «ОШ Уштобе»

120

САРМЫС БАҚЫТ

ҚЫДЫРАЛЫҚЫЗЫ Ақтөбе облысы Ақтөбе Қ.Ə. КГУ «ОСШ №10 г. Актобе»

121

БАКУБАЕВА АЙГЕРІМ

АЯПБЕРГЕНҚЫЗЫ Ақтөбе облысы Ақтөбе Қ.Ə.

КГУ «ОСШ-гимназия №21 с обучением на трех языках»

122

КУДАЙБЕРГЕНОВА РАДИНА

БАТЫРХАНОВНА Маңғыстау облысы Ақтау Қ.Ə.

КГУ «ОСШ №29 им. Фаризы Онгарсыновой»

123

САКЕНОВА ГУЛМИРА

ЖАРИЛКАСЫНОВНА Шымкент Қаратау ауданы КГУ «Школа-лицей №80»

124

РАБАЕВА АЙГЕРИМ

ШАЛКАРОВНА Ақтөбе облысы Ақтөбе Қ.Ə. КГУ «ОСШ №10 г. Актобе»

125 Қуанышбаева Əсел Хамитқызы Ақтөбе облысы Ақтөбе Қ.Ə. КГУ «ОСШ №10 г. Актобе»

126

СУЛТАНОВА ГАЛИЯ

ЕРКЕНОВНА Қостанай облысы Қостанай Қ.Ə.

КГКП Костанайский педагогический колледж

127

ШАЙМАХАНОВА АКТОТЫ

ЕРТУГАНОВНА Қызылорда облысы Қармақшы ауданы КГУ «СШ №269 им. Жанкожа Батыра»

128

ТЕЛИЧКО ЕКАТЕРИНА

БОРИСОВНА Қостанай облысы Əулиекөл ауданы КГУ «Кушмурунская СШ №2»

129

ТАНСЫКБАЕВА АКБОТА

КЫДЫРБЕКОВНА Ақмола облысы Степногор Қ.Ə. КГУ «СШ села Степногорское»

(9)

130

ЕСМАКАЕВА ГУЛЬМИРА

БОЛАТОВНА Павлодар облысы Павлодар Қ.Ə. КГУ «Лицей-интернат Білім-инновация»

131

КАНСЕЙТОВА ЛАУРА

АБДУАЛИЕВНА Түркістан облысы Ордабасы ауданы КГУ «Общая СШ Торткул»

132

БУРКИТБАЕВА НАЗГУЛЬ

АЙТБОЛАТОВНА Алматы облысы Талдықорған Қ.Ə. КГУ «СШ-гимназия №12»

133 ВАЛЬТЕР АННА ВИКТОРОВНА Қостанай облысы Қарабалық ауданы

КГУ «Карабалыкская СШ №1 им. М.

Горького»

134 Абишев Александр Айтболатович Ақмола облысы Астрахан ауданы КГУ «Камышинская СШ»

135 Жанарбаева Баян Рахметуловна Қарағанды облысы Теміртау Қ.Ə.

КГУ «Первый Темиртауский классический лицей»

136 Жылқаев Асқар Баратбекұлы Қызылорда облысы Қызылорда Қ.Ə.

КГУ «Школа-лицей информационных технологий №3 им. С. Толыбекова»

137

САРСЕМБАЕВА ГУЛШАТ

НУРТАЕВНА Алматы облысы Жамбыл ауданы КГУ «Каргалинская СШ №3»

138 Гофман Елена Александровна

Шығыс Қазақстан

облысы Қатонқарағай ауданы КГУ «Ново-Хайрузовская средняя школа»

139

ЖИЕНАЛИЕВА АТЫРКУЛЬ

ОРЫНБЕКОВНА Шымкент Еңбекші ауданы КГУ «ОСШ №127»

140

НҰРМҰХАНОВА НАЗЕРКЕ

ЕРБОЛСЫНҚЫЗЫ Ақтөбе облысы Ақтөбе Қ.Ə. КГУ «ОСШ №10 г. Актобе»

141

НАЖИМОВА ФАРИДА

КАЙНАРБАЕВНА Ақтөбе облысы Ақтөбе Қ.Ə. КГУ «ОСШ №10 г. Актобе»

142 Баймбетова Айгуль Сайлаубаевна Павлодар облысы Павлодар Қ.Ə. КГУ «ОСШ №1»

143 Айматова Клара Жаркынбековна Шымкент Қаратау ауданы КГУ «Школа-лицей №80»

144 Утенова Гуляим Уринбасаровна

Батыс Қазақстан

облысы Шыңғырлау ауданы ГККП Ясли-сад «Болашак»

145 Жаньярова Гульдана Ериковна

Батыс Қазақстан

облысы Шыңғырлау ауданы ГККП Ясли-сад «Болашак»

146

СЕЙДРАХМАНОВА САБИРА СТАЛБЕКОВНА

Шығыс Қазақстан

облысы Ұлан ауданы КГУ «СШ им. Р. Марсекова»

(10)

147

ДАРКЕНОВА ЖАСМИНА МЕЛЛАТОВНА

Батыс Қазақстан

облысы Ақжайық ауданы КГУ «Школа-гимназия им. Абая»

148 Энгель Елена Викторовна Нұр-Сұлтан (Астана) Сарыарқа ауданы КГУ «СШ №36»

149

КАЛКАМАНОВА ГУЛЖАН

МАРАТКЫЗЫ Ақтөбе облысы Ақтөбе Қ.Ə. КГУ «ОСШ №10 г. Актобе»

150 Есильбаева Аселия Акылбековна Нұр-Сұлтан (Астана) Сарыарқа ауданы КГУ «Школа-лицей №35»

151 Жумабаева Ажар Сагынтаевна Нұр-Сұлтан (Астана) Алматы ауданы КГУ «Школа-лицей №64»

152 Майра Булекбаева Абильдаевна Маңғыстау облысы Ақтау Қ.Ə. КГУ «ОСШ №14»

153 ҚОЙШЫҒҰЛҰЛЫ ҚАНАТ Алматы Медеу ауданы КГУ «Школа-лицей №33»

154 Аманбаева Мархабат Салгариевна Нұр-Сұлтан (Астана) Сарыарқа ауданы КГУ «Школа-лицей №62»

155 Циммерман Дана Ербулатовна Қостанай облысы Рудный Қ.Ə. КГУ «Школа-лицей №4»

156

ГОЛУБЕВА ОЛЬГА

ВЛАДИМИРОВНА Қостанай облысы Рудный Қ.Ə. КГУ «Школа-лицей №4»

157

МУХАМЕТРАХИМОВА РАУШАН ЖУМАГАЛИЕВНА

Шығыс Қазақстан

облысы Өскемен Қ.Ə.

КГУ «СШ № 46» акимата г. Усть- Каменогорска

158 Тауасарова Сандуғаш Разаховна Жамбыл облысы Тараз Қ.Ə. КГУ «СШ №17 им. Г. Муратбаева»

159

ЯКИМОВА СВЕТЛАНА

АЛЕКСАНДРОВНА Қостанай облысы Федоров ауданы КГУ «Коржинкольская СШ»

160

САКИМОВА МАЙРА

КУАНЫШБАЕВНА Қостанай облысы Федоров ауданы КГУ «Коржинкольская СШ»

161

УСПАНОВА АЙГУЛЬ

ТИМЕРХАНОВНА Қостанай облысы Федоров ауданы КГУ «Коржинкольская СШ»

162

НИКУЛИНА НИНА

ВЛАДИМИРОВНА Қостанай облысы Федоров ауданы КГУ «Коржинкольская СШ»

163

ГВИЗДОК ЛЮБОВЬ

ВЯЧЕСЛАВОВНА Қостанай облысы Федоров ауданы КГУ «Коржинкольская СШ»

164 Дербисова Замира Райевна Қостанай облысы Федоров ауданы КГУ «Коржинкольская СШ»

165 Жақсыбай Назерке Мұратқызы Нұр-Сұлтан (Астана) Алматы ауданы КГУ «Школа-гимназия №52»

166

ВАЖНИЦЫНА АЛЕСЯ

СЕРГЕЕВНА Қостанай облысы Рудный Қ.Ə. КГУ «Школа-лицей №4»

(11)

167 Соловьева Светлана Владимировна Қостанай облысы Қостанай Қ.Ə. КГУ «Школа-лицей №1»

168

БЕКБАУОВА АЙМАН РАМАЗАНОВНА

Шығыс Қазақстан

облысы Тарбағатай ауданы

КГУ «Комплекс школа-детский сад Асусай»

169 Жорашова Айжан Маратовна Нұр-Сұлтан (Астана) Алматы ауданы КГУ «Школа-гимназия №52»

170 ШАЛОВА АЙГУЛЬ УМИРОВНА Нұр-Сұлтан (Астана) Сарыарқа ауданы КГУ «Школа-лицей №56»

171

ТИМОФЕЕНКО ЛИДИЯ

АЛЕКСАНДРОВНА Қостанай облысы Федоров ауданы КГУ «Коржинкольская СШ»

172 Акмурзаева Бахыт Сайлаубаевна Қызылорда облысы Қазалы ауданы КГУ «СШ №238»

173

БОЧКАРЕВА ВАЛЕНТИНА

ВИКТОРОВНА Қостанай облысы Федоров ауданы КГУ «Коржинкольская СШ»

174

ТИМОФЕЕНКО СВЕТЛАНА

ЮРЬЕВНА Қостанай облысы Федоров ауданы КГУ «Коржинкольская СШ»

175

Рапашева Гулжанат

Бисенгаликызы Ақтөбе облысы Ақтөбе Қ.Ə. КГУ «ОСШ №10 г. Актобе»

176 Ахмериден Арайлым Ержанқызы Нұр-Сұлтан (Астана) Алматы ауданы КГУ «Школа-гимназия №52»

177

ФАЗЫЛОВА ТАТЬЯНА

МИХАЙЛОВНА Алматы облысы Балқаш ауданы КГУ «СШ №1 им. Жамбыла»

178 Мунгалова Татьяна Викторовна Қостанай облысы Қостанай Қ.Ə.

КГКП "ЯСЛИ-САД № 44" ОТДЕЛА ОБРАЗОВАНИЯ ГОРОДА КОСТАНАЯ"

179 Мироевская Татьяна Викторовна Қостанай облысы Қостанай Қ.Ə.

КГКП "ЯСЛИ-САД № 44" ОТДЕЛА ОБРАЗОВАНИЯ ГОРОДА КОСТАНАЯ"

180 Бекбулатова Коркем Балтабековна Қостанай облысы Қостанай Қ.Ə.

КГКП "ЯСЛИ-САД № 44" ОТДЕЛА ОБРАЗОВАНИЯ ГОРОДА КОСТАНАЯ"

181

СУЛТАНОВА АРДАК ХАМИДУЛЛАЕВНА

Батыс Қазақстан

облысы Қаратөбе ауданы ГККП Ясли-сад «Балдырған»

182 Асанова Жанар Муратовна Нұр-Сұлтан (Астана) Есіл ауданы

«Назарбаев интеллектуальная школа» г.

Нур-Султан

183 Боймбетова Асем Соформурадовна Түркістан облысы Сайрам ауданы КГУ «Общая СШ №93 им. Абылайхана»

184

ТОГАЙБАЕВА БАХЫТ

ЕЛУБАЕВНА Маңғыстау облысы Қарақиян ауданы КГУ «СШ №3 с. Жетыбай»

(12)

185 Алибекова Тарбия Кантургановна Түркістан облысы Мақтаарал ауданы КГУ «Общая СШ №43 им. Т. Аубакирова»

186

УАЙСОВА АСЕМ

КОЙШИМАНОВНА Шымкент Əл Фараби ауданы КГУ «ОСШ №62 им. Н. Торекулова»

187

ТУЙМЕШЕВА ГУЛЬНАЗ СЛАМГАЛИЕВНА

Батыс Қазақстан

облысы Шыңғырлау ауданы ГККП Ясли-сад «Болашак»

188 Сугурбаева Зейнеп Кайдаровна Қостанай облысы Қостанай Қ.Ə.

КГКП "ЯСЛИ-САД № 44" ОТДЕЛА ОБРАЗОВАНИЯ ГОРОДА КОСТАНАЯ"

189 Айталиева Самал Амангельдиевна

Батыс Қазақстан

облысы Шыңғырлау ауданы ГККП Ясли-сад «Болашак»

190 Халдеева Анастасия Андреевна

Батыс Қазақстан

облысы Бəйтерек ауданы КГУ «Каменская СШ»

191

НАСИМУЛЛИНА ЖАНЫЛ КАЙСАГАЛИЕВНА

Батыс Қазақстан

облысы Бөкейордасы ауданы КГУ «ОСШ им. М. Маметовой»

192

БЕЙСЕНОВА АЛИША

АСЫЛБЕКОВНА Жамбыл облысы Қордай ауданы КГУ «СШ №32 им. В. Маяковского»

193 Левда Татьяна Владимировна

Солтүстік Қазақстан

облысы Шал ақын ауданы КГУ «Сухорабовская СШ»

194

Алибек Курмангалиев

Амангельдыевич Қостанай облысы Қостанай Қ.Ə.

ГУ «Средняя школа № 27 отдела образования акимата города Костаная»

195

БАГАДАТОВА ГУЛНАР

САЙЛАУОВНА Атырау облысы Құрманғазы ауданы

КГУ «Нуржауская общая средняя школа»

ГУ Курмангазинский Районный отдел образования Атырауской области 196 Еркебай Акбота Муратбековна Шымкент Еңбекші ауданы

КГУ «Школа-гимназия №65 им. Ы.

Алтынсарина»

197

ГЛУХАРЕВА ЕЛЕНА

ИВАНОВНА Ақмола облысы Көкшетау Қ.Ə. КГУ «Средняя школа-гимназия №1»

198

СЕМАКИНА ВАЛЕНТИНА

НИКОЛАЕВНА Қарағанды облысы Теміртау Қ.Ə.

КГУ «Школа- лицей № 20» акимата города Темиртау

199

Аздарханова Бакытгуль Мураткановна

Шығыс Қазақстан

облысы Көкпекті ауданы КГУ «Кокжайыкская cредняя школа»

(13)

200

ДЕНИСОВА АНАСТАСИЯ

АЛЕКСАНДРОВНА Қостанай облысы Əулиекөл ауданы КГУ «Кушмурунская СШ №2»

201

РИСБАЕВА ГУЛДАНА

БИДУЛЛАЕВНА Жамбыл облысы Тараз Қ.Ə. КГУ «СШ №48 им. Т. Рыскулова»

202

МОСКОВЧЕНКО ВАЛЕНТИНА

ЮРЬЕВНА Қостанай облысы Сарыкөл ауданы КГУ «Тимирязевская СШ»

203

КАЛКАБАЕВА ГУЛЬЗАКИРА

КОМЕКБАЙКЫЗЫ Шымкент Əл Фараби ауданы КГУ «Школа-лицей №77 им. А. Аскарова»

204

КОЙЛЫБАЕВА АРДАК

ТОКТАСЫНОВНА Павлодар облысы Май ауданы КГУ «Малайсаринская ОСШ»

205

ЗИНЧЕНКО НАТАЛЬЯ

МИХАЙЛОВНА Ақмола облысы Ақкөл ауданы КГУ «Аккольская СШ №1 им. П. Исакова»

206

МУХАМЕТКАЛИ САМАЛ

ХУСАЙЫНҚЫЗЫ Алматы облысы Сарқант ауданы Еркинская начальная школа 207

АСАНОВА БОТАГОЗ

БЕЙМЕНДИНОВНА Ақмола облысы Бурабай ауданы КГУ «СШ аула Атамекен»

208

ЧЕРНИЦИНА АНАСТАСИЯ МИХАЙЛОВНА

Солтүстік Қазақстан

облысы Қызылжар ауданы КГУ «Соколовская СШ»

209

АЛИМБАЕВА КУЛСИНАЙ

САПАРБЕКОВНА Шымкент Əл Фараби ауданы КГУ «Школа-лицей №77 им. А. Аскарова»

210

ГАЙПНАЗАРОВА БАГДАТ ДЖОЛДЫБАЕВНА

Батыс Қазақстан

облысы Шыңғырлау ауданы КГУ «Амангельдинская ОШ»

211

ГОРЬКОВСКАЯ ЛЮБОВЬ

ЛЭМОВНА Ақмола облысы Зеренді ауданы КГУ «Молодежненская СШ»

212 ЕГЕЛЬ ЕВГЕНИЯ ВИКТОРОВНА Ақмола облысы Атбасар ауданы КГУ «СШ №3»

213

САЙРАМБАЙ ТАҢШОЛПАН

НҰРЛЫБАЙҚЫЗЫ Маңғыстау облысы Ақтау Қ.Ə.

КГУ «ОСШ №29 им. Фаризы Онгарсыновой»

214 Серикбай Биша Ақмола облысы Целиноград ауданы СШ № 2 с. Коянды

215 Султанбаев Канатбек Бариевич Павлодар облысы Успен ауданы КГУ «Белоусовская ОСШ»

216 ВЕЛИЧКО ОЛЬГА СЕРГЕЕВНА Қостанай облысы Сарыкөл ауданы КГУ «Крыловская СШ»

(14)

217 Адиева Индира Дарменбаевна

Батыс Қазақстан

облысы Шыңғырлау ауданы ГККП Ясли-сад «Болашак»

218

КЕНЖЕАХМЕТОВА ЖУПАР

ТУЛЕПКЫЗЫ Ақмола облысы Зеренді ауданы КГУ «Садовская СШ»

219 Рысбек Бахытхан Павлодар облысы Павлодар Қ.Ə. КГУ «Школа-лицей №16»

220

ИСМАИЛОВА ГУЛЬСАНЯМ

МИРЗАЛИМОВНА Алматы облысы Ұйғыр ауданы КГУ «Чунджинская СШ №1»

221

ЖУБАНОВА АЛЬМИРА

ЖАМБЫЛОВНА Ақтөбе облысы Алға ауданы КГУ «Ушкудукская школа-сад»

222

КАЙДАУЛОВА РАУШАН

САДУАКАСОВНА Жамбыл облысы Тараз Қ.Ə. КГУ «СШ №10 им. С. Нурмагамбетова»

223

Рахманбергенова Балнур

Абилхасымовна Алматы облысы Жамбыл ауданы КГУ «Каргалинская СШ №3»

224

ТЛЕГЕНОВА АРДАК

ДАУЫЛБАЕВНА Ақмола облысы Степногор Қ.Ə. КГУ «СШ №1 поселка Аксу»

225 ХОМЫТ АЙГҮЛ Ақмола облысы Шортанды ауданы КГУ «Жолымбетская СШ №2»

226

АМАНОВА ГУЛЖАН

ДЖАУМИТБАЕВНА Маңғыстау облысы Жаңаөзен Қ.Ə. КГУ «ОНШ №12»

227

ЖОЛДЫБАЕВА ДИНАРА

СЕРИКОВНА Шымкент Əл Фараби ауданы КГУ «Школа-лицей №77 им. А. Аскарова»

228 Кабылова Меруерт Блялкызы Қарағанды облысы Қарағанды Қ.Ə.

ЧУ «Карагандинский высший колледж Bolashaq»

229

ЛУКЬЯНЕНКО ЛИЛИЯ

ИВАНОВНА Павлодар облысы Шарбақты ауданы КГУ «Хмельницкая ОСШ»

230

КУЛЬБАЕВА САУЛЕ

АЛТАЕВНА Алматы Медеу ауданы КГУ «Школа-лицей №48»

231 Умирзакова Гулсара Наримановна Алматы облысы Іле ауданы

КГУ «Школа-гимназия №39 с дошкольным МЦ»

232

БИТАНОВА НАЗИРА

ЖУМАДИЛОВНА Түркістан облысы Жетісай ауданы КГУ «Общая СШ №15 им. М. Жумабаева»

233 Балғабаева Айнаш Қызылорда облысы Қызылорда Қ.Ə. КГУ «СШ №271»

(15)

234 Естаева Бибигул Курманказиевна Түркістан облысы Сайрам ауданы КГУ «Общая СШ №93 им. Абылайхана»

235

Олжабекова Айсəуле Нұрболатқызы

Шығыс Қазақстан

облысы Семей Қ.Ə. КГКП Ясли-сад № 8 «Балбөбек»

236 Джабаева Айнур Тынышбековна Алматы облысы Талғар ауданы

КГУ «ОСШ №37 им. Ильяса Жансугурова с дошкольным МЦ»

237 Бритько Наталия Владимировна Қостанай облысы Рудный Қ.Ə.

КГКП «Ясли-сад № 14» акимата города Рудного

238

ИБАТОВА АЙНАГҮЛ

СИСЕНБАЙҚЫЗЫ Маңғыстау облысы Жаңаөзен Қ.Ə. КГУ «СШ №1 им. Т. Алиева»

239 Кокчаева Жанар Мизамиевна

Шығыс Қазақстан

облысы Өскемен Қ.Ə.

КГУ «Восточно-Казахстанская областная специализированная школа-интернат- колледж олимпийского резерва для одаренных детей в спорте» управления физической культуры и спорта Восточно- Казахстанской области

240

СУГРАЛИЕВА ГАУХАР АМАНТАЕВНА

Батыс Қазақстан

облысы Орал Қ.Ə. КГУ «ОСШ №2»

241

Тилеубергенова Нурсауле

Садыровна Шымкент Еңбекші ауданы

ГККП «Ясли сад №71 имени «К.Казиев»

управления образования города Шымкент»

242

БОНДАРЕНКО ДИАНА

ПЕТРОВНА Ақмола облысы Есіл ауданы КГУ «Орловская СШ»

243

САМСАБАЕВА МАДИНА

БОЛАТҚЫЗЫ Алматы облысы Іле ауданы

КГУ «Школа-гимназия №39 с дошкольным МЦ»

244 Жакыпова Айгуль Ергешбековна Алматы Əуезов ауданы КГУ «ОШ №42»

245

КОЖАТАЕВА БАГЖАН

БЕКСУЛТАНОВНА Алматы облысы Ақсу ауданы КГУ «СШ им. И. Жансугурова»

246

МОЛДАБЕКОВА АЙГУЛЬ РЫСБЕКОВНА

Шығыс Қазақстан

облысы Тарбағатай ауданы КГУ «Аксуатская СШ №2»

(16)

247 Капбасова Галия Жамсатовна Павлодар облысы Павлодар Қ.Ə.

КГКП «Ясли-сад № 86 города Павлодара физкультурно-оздоровительный центр

«Baby Land» отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области

248

КУКЕНОВА МИНИСА

НУРАХМЕТОВНА Ақмола облысы Көкшетау Қ.Ə.

Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад «Айналайын»

при акимате города Кокшетау

249 Сабитова Рамзия Маратовна Ақмола облысы Көкшетау Қ.Ə.

Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад «Айналайын»

при акимате города Кокшетау 250

КАЛИЕВА ЗЕЙНЕГУЛЬ

БОРАМБАЕВНА Ақмола облысы Біржан сал ауданы

КГУ «Кудукагашская СШ им. Рамазана Елебаева»

251 Абжамиева Бахытгуль Кожановна Алматы Бостандық ауданы

КГУ «Специализированный лицей №92 для одаренных детей им. Махатма Ганди»

252

ДУЛАТОВА АЙЖАН

НУРМУХАМЕДОВНА Алматы облысы Сарқант ауданы КГУ «Екиашинская СШ»

253

ТУЙМЕЕВА ГУЛЬМИРА

ХАЛИКОВНА Жамбыл облысы Тараз Қ.Ə. КГУ «СШ №48 им. Т. Рыскулова»

254

ШАКИРОВА ГУЛЬНАЗ

КАЛИЛАЕВНА Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы

ГУ «Жармышская СШ» Мангистауского районного отдела образования

255 Есимова Балжан Бержанқызы Түркістан облысы Сайрам ауданы КГУ «Общая СШ №74»

256 Талипова Қыздархан Төреханқызы Түркістан облысы Сарыағаш ауданы КГУ «ОСШ №9 им. Майлыкожа»

257

АБЫЛКАСОВА ДАМЕ

ХАЙЫТБАЕВНА Маңғыстау облысы Жаңаөзен Қ.Ə.

КГУ «Школа-лицей № 24» отдела образования по городу Жанаозен

управления образования Мангистауской области

258

ЛОМАКИНА СВЕТЛАНА

СЕРГЕЕВНА Ақмола облысы Атбасар ауданы КГУ «СШ №3»

259 Шаймаханова Ақтоты Ертугановна Қызылорда облысы Қармақшы ауданы КГУ «СШ №269 им. Жанкожа Батыра»

260 Хасанова Меруерт Асқарқизи Түркістан облысы Ордабасы ауданы КГУ «Школа-гимназия им. Ш. Уалиханова»

(17)

261

АКБОТАЕВА НУРГУЛ

ТОЛЕУКЫЗЫ Алматы облысы Іле ауданы

КГУ «Школа-гимназия №39 с дошкольным МЦ»

262 Закарьянова Айгуль Бисеновна Павлодар облысы Павлодар Қ.Ə.

КГУ «Специализированная ОСШ профильной адаптации №7»

263 Талипова Қыздархан Төреханқызы Түркістан облысы Сарыағаш ауданы КГУ «ОСШ №9 им. Майлыкожа»

264

Кульгарашева Гульнар

Жаманбаевна Ақтөбе облысы Ақтөбе Қ.Ə. КГУ «СШ №8»

265

ТОХБЕРГЕНОВА РАУШАН

МАДЕНИЕТКЫЗЫ Алматы облысы Жамбыл ауданы КГУ «СШ №2 с. Кайназар»

266

ТӨЛЕУТАЕВА ДИНАРА РАХАТҚЫЗЫ

Шығыс Қазақстан

облысы Аягөз ауданы

КГУ «Общеобразовательная средняя школа им. Т.Есимжанова»

267 Накипбаева Толкын

Шығыс Қазақстан

облысы Аягөз ауданы

КГУ «Общеобразовательная средняя школа им. Т.Есимжанова»

268

ЖЕНАЕВА ЕВГЕНИЯ

СЕРГЕЕВНА Павлодар облысы Павлодар Қ.Ə. КГУ «ОСШ №6»

269

САЙЛАУКЕНОВА ДИАНА

ҚАНАТҚЫЗЫ Атырау облысы Индер ауданы КГУ «СШ им. Ш. Валиханова»

270

САХИТЖАНОВ ШЫНҒЫС

БОЛАТҰЛЫ Қызылорда облысы Арал ауданы КГУ «СШ №220»

271

АРЫНОВА ГУЛЬБАРШЫН

БЕРИКОВНА Шымкент Еңбекші ауданы

КГУ «Школа-гимназия №38 им. Н.

Ондасынова»

272 Танбаева Шаттык Турлыкановна Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы КГУ «СШ им. Б. Жумалиева»

273

БАШАРОВА ДАНА

АЗАМАТҚЫЗЫ Алматы облысы Жамбыл ауданы КГУ «Каргалинская СШ №3»

274

СУЛТАНАЕВА АЙМАН

ТУСУПОВНА Павлодар облысы Павлодар Қ.Ə. КГУ «ОСШ-гимназия №9»

275

Джалгасбаева Бахтигул

Танатаровна Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы

КГУ «Ленинская ОСШ» ОО Бухар- жырауского района

276

АХМЕТОВА САУЛЕ

САРЫБАЕВНА Қостанай облысы Қостанай ауданы КГУ «Заречная школа-лицей»

277 Карменова Карашаш Максимовна Павлодар облысы Шарбақты ауданы КГУ «Хмельницкая ОСШ»

(18)

278

АБИЛОВА МЕРУЕРТ КАЛКАБЕКОВНА

Шығыс Қазақстан

облысы Семей Қ.Ə. КГУ «Средняя ООШ № 11»

279 Бакимова Зульфия Койшибаевна Нұр-Сұлтан (Астана) Алматы ауданы

Государственное коммунальное казенное предприятие «Ясли-сад № 33 «Алтын дəн»

акимата города Нур-Султан 280 Нугербекова Марал Сембековна Нұр-Сұлтан (Астана) Сарыарқа ауданы ГКП на ПХВ «Гимназия №67»

281

ОЛЕШКЕВИЧ АННА

РОБЕРТОВНА Ақмола облысы Шортанды ауданы КГУ «Бектауская СШ»

282 Нуртаева Айгуль исаевна Қызылорда облысы Қызылорда Қ.Ə. КГУ «СШ №267»

283 Нурманова Əйгерім Ерсайынқызы Ақтөбе облысы Ақтөбе Қ.Ə. КГУ «ОСШ IT-лицей №72»

284

Рахманбергенова Балнур

Абилхасимовна Алматы облысы Жамбыл ауданы КГУ «Каргалинская СШ №3»

285 Жумахметова Молдир Мухтаровна Нұр-Сұлтан (Астана) Алматы ауданы

Государственное коммунальное казенное предприятие «Ясли-сад № 33 «Алтын дəн»

акимата города Нур-Султан 286 Токенова Зада

Шығыс Қазақстан

облысы Аягөз ауданы

КГУ «Общеобразовательная средняя школа им. Т.Есимжанова»

287 Рамазанова Гульжанат Кокенаевна Нұр-Сұлтан (Астана) Алматы ауданы

Государственное коммунальное казенное предприятие «Ясли-сад № 33 «Алтын дəн»

акимата города Нур-Султан

288 Амирова Сауле Ериковна Нұр-Сұлтан (Астана) Алматы ауданы

Государственное коммунальное казенное предприятие «Ясли-сад № 33 «Алтын дəн»

акимата города Нур-Султан 289

ТУЛЕГЕНОВА АЙМАН

ТУРЕБАЕВНА Жамбыл облысы Тараз Қ.Ə.

КГУ «Гимназия №1 им. Алихана Бокейханова»

290

Мейрманова Бальжан

Зулкарнаевна Нұр-Сұлтан (Астана) Алматы ауданы

Государственное коммунальное казенное предприятие «Ясли-сад № 33 «Алтын дəн»

акимата города Нур-Султан

291 Конкабаева Нагима Ошакбаевна Нұр-Сұлтан (Астана) Алматы ауданы

Государственное коммунальное казенное предприятие «Ясли-сад № 33 «Алтын дəн»

акимата города Нур-Султан

(19)

292 Кокеева Гульвира Серикбаевна Нұр-Сұлтан (Астана) Алматы ауданы

Государственное коммунальное казенное предприятие «Ясли-сад № 33 «Алтын дəн»

акимата города Нур-Султан

293 Халмуратова Венера Ергалиевна Нұр-Сұлтан (Астана) Алматы ауданы

Государственное коммунальное казенное предприятие «Ясли-сад № 33 «Алтын дəн»

акимата города Нур-Султан 294

СУЛТАНАЕВА АЙМАН

ТУСУПОВНА Павлодар облысы Павлодар Қ.Ə. КГУ «ОСШ-гимназия №9»

295 Садықова Сəнімкүл Серікбайқызы Қызылорда облысы Арал ауданы КГУ «СШ №13 им. Т. Г. Шевченко»

296

ТЮЛЮБЕРГЕНЕВА НАГИМА МАХАМБЕТОВНА

Батыс Қазақстан

облысы Орал Қ.Ə. КГУ «Школа-Лицей №28»

297

ТАДЖИБАЕВА ГУЛХАН БАХТИБАЕВНА

Батыс Қазақстан

облысы Бөрлі ауданы КГУ «Школа-лицей №6»

298

АЛДАБЕРЛІ МАРХАБАТ

ТƏТТІБАЙҚЫЗЫ Алматы Алатау ауданы КГУ «ОШ №181»

299 Воронов Иван Владимирович Павлодар облысы Шарбақты ауданы

КГКП «Щербактинский аграрно - технический колледж» управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области 300

МИСНИК ЕКАТЕРИНА

АЛЕКСАНДРОВНА Ақмола облысы Ақкөл ауданы КГУ «Средняя школа - сад им. Горького»

301

ХАЙРОВА АЙНАГУЛ ХАБИБУЛЛИЕВНА

Батыс Қазақстан

облысы Орал Қ.Ə. КГУ «ОСШ №37»

302

ШВЕЦОВА ТАТЬЯНА

АЛЕКСЕЕВНА Ақмола облысы Біржан сал ауданы КГУ «Макинская СШ»

303

АМАНТАЕВА АЙГУЛ

НҰРЛАНҚЫЗЫ Алматы Медеу ауданы КГУ «Школа-интернат №17»

304

ЕФРЕМОВА ЮЛИЯ

ВЛАДИМИРОВНА Қостанай облысы Федоров ауданы КГУ «Пешковская СШ»

305

Нурлыбаева Гульнар Джумагалиевна

Шығыс Қазақстан

облысы Аягөз ауданы ТОО «А.Шах»

(20)

306

АЯГАНОВА МАЙРАМКУЛ

АСАНБАЕВНА Алматы облысы Іле ауданы КГУ «СШ №40»

307

АЛДЕНОВА ФАРИДА

КОНАЕВНА Қызылорда облысы Арал ауданы КГУ «СШ №19»

308 Асқар Бизат Алматы Əуезов ауданы КГУ «ОШ №42»

309 Сарсенгалиева Гулзира Жагоровна Атырау облысы Атырау Қ.Ə. КГУ «ОСШ им. И. Тайманова»

310 Тулегенова Алия Азаматовна

Батыс Қазақстан

облысы Орал Қ.Ə.

ГККП «Ясли-сад №8 «Сказка» отдела образования города Уральск управления образования акимата Западно-

Казахстанской области»

311 Серкебай Мəдина Кенжеханқызы Нұр-Сұлтан (Астана) Алматы ауданы КГУ «Школа-лицей №64»

312

ТОКТАРХАНОВА АЙДАНА НҰРЛАНҚЫЗЫ

Шығыс Қазақстан

облысы Өскемен Қ.Ə.

КГУ «Основная СШ №14» акимата города Усть-Каменогорск

313 Бердыгулова Гульзайра Талиповна Қостанай облысы Қостанай Қ.Ə. КГУ «СШ №29»

314 Шахманова Мадина Болатовна Нұр-Сұлтан (Астана) Алматы ауданы

Государственное коммунальное казенное предприятие «Ясли-сад № 33 «Алтын дəн»

акимата города Нур-Султан

315 Достанова Турдыгуль Ермекбаевна Нұр-Сұлтан (Астана) Алматы ауданы

Государственное коммунальное казенное предприятие «Ясли-сад № 33 «Алтын дəн»

акимата города Нур-Султан

316 Байдаулет Гульден Казбековна Нұр-Сұлтан (Астана) Алматы ауданы

Государственное коммунальное казенное предприятие «Ясли-сад № 33 «Алтын дəн»

акимата города Нур-Султан 317

ТЛЕУБАЕВ НУРЛАН

ЖЕНИСОВИЧ Ақмола облысы Сандықтау ауданы КГУ «Балкашинская СШ № 2»

318

БЕГМАНОВА ТУРАРКУЛЬ

АМАНБЕКОВНА Түркістан облысы Ордабасы ауданы КГУ «Общая СШ им. А. Шеримкулова»

319

КОШКЫЛБАЕВА АЙДАНА

АСЫЛБЕКОВНА Ақтөбе облысы Ақтөбе Қ.Ə. КГУ «СШ №18»

320

КОЙБАГАРОВА КУАН

НАЗАРОВНА Нұр-Сұлтан (Астана) Алматы ауданы

УО «Международный колледж непрерывного образования»

(21)

321 ШЫНЫБЕКОВА УЛАН Ақмола облысы Жақсы ауданы КГУ «Жаксынская СШ №1»

322

БРАХМЕТОВА АРАЙЛЫМ

ҒАЛИАСҚАРҚЫЗЫ Маңғыстау облысы Ақтау Қ.Ə. КГУ «ОСШ №1»

323

САРСЕНГАЛИЕВА АЙГУЛЬ

АМАНЖОЛОВНА Нұр-Сұлтан (Астана) Алматы ауданы ГКП на ПВХ «СШ №37»

324 Сейсекеева Акалтын Оразгалиевна Қызылорда облысы

Қызылорда облысының аймақтық мектептері

КГУ «Областная школа-интернат для одаренных детей №4 им. Еркина Ауельбекова»

325

Мулькибаева Рысты

Бейсенбековна Павлодар облысы Павлодар Қ.Ə. КГУ «Профильная ОСШ №41»

326 Шайхина Гульназира Кажибаевна Нұр-Сұлтан (Астана) Байқоңыр ауданы КГУ «Школа-гимназия №10»

327

Чалгинбаева Гульназ

Солтангазыевна Нұр-Сұлтан (Астана) Сарыарқа ауданы

У-Е Колледж городского хозяйства «Астана Профи»

328

БАРДАЛЬ СЕРГЕЙ

ВЛАДИМИРОВИЧ Ақмола облысы Ақкөл ауданы КГУ «Новорыбинская средняя школа-сад»

329

АБДРАХМАНОВА БОТАГОЗ

ОЛЖАБАЕВНА Ақмола облысы Ақкөл ауданы КГУ «Средняя школа - сад им. Горького»

330

ДАМЕТОВА АЯН

ШАЙМЕРДЕНОВНА Нұр-Сұлтан (Астана) Байқоңыр ауданы КГУ «СШ №16»

331 Айту Бексұлтан Нұсрүллаұлы Қостанай облысы Қостанай Қ.Ə. КГУ «СШ №15»

332 Қуандық Еркежан Сəкенқызы Алматы Əуезов ауданы КГУ «ОШ №42»

333

БОГЕР НАДЕЖДА

ВАСИЛЬЕВНА Ақмола облысы Ақкөл ауданы КГУ «Средняя школа - сад им. Горького»

334

АЛЬМУХАНОВ АЛМАТ

КАДЫРЖАНУЛЫ Қостанай облысы Қостанай Қ.Ə. КГУ «СШ №29»

335

РУСТЕМОВА АКБОТА

АЛТЫБАЕВНА Шымкент Частные школы г.Шымкент КГУ «ОСШ №130»

336 Мусалимова Жанар Даулетбековна Нұр-Сұлтан (Астана) Байқоңыр ауданы КГУ «СШ №16»

337

Сейдрахманова Сабира Сталбековна

Шығыс Қазақстан

облысы Ұлан ауданы КГУ «СШ им. Р. Марсекова»

(22)

338 Бочкова Рената Рустемовна Атырау облысы Атырау Қ.Ə.

КГУ «Школа-гимназия №30 Для

Одаренных Детей С Обучением На Трех Языках»

339

ПЕТУХОВА НАДЕЖДА ИГОРЕВНА

Шығыс Қазақстан

облысы Өскемен Қ.Ə.

КГУ «Меновновская СШ» акимата г. Усть- Каменогорска

340

БЕРДЕНОВА АЙГУЛЬ

МИЙРХАНОВНА Алматы облысы Іле ауданы

КГУ «Школа-гимназия №39 с дошкольным МЦ»

341

ГАББАСОВА АЙНУР

УЛЖАБАЕВНА Ақтөбе облысы Ақтөбе Қ.Ə. КГУ «Новая СШ-лицей»

342 УМИРТАЙ ЕСБОЛ ГАБИТҰЛЫ Қостанай облысы Сарыкөл ауданы КГУ «Урицкая школа-лицей»

343

ИСАБЕКОВА СЫМБАТ

ЖҰМАБАЙҚЫЗЫ Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы КГУ «ОСШ №229»

344

МУХАТОВА ДАНАРА ДУМАНОВНА

Шығыс Қазақстан

облысы Жарма ауданы

КГУ «СШ имени К.Шакенова» ОО Жарминского района Восточно Казахстанской области

345

МЕНЖАНОВА ДАНАГУЛЬ МАЛИКОВНА

Батыс Қазақстан

облысы Бөкейордасы ауданы КГУ «ОСШ им. М. Маметовой»

346

ЖАЛМУРЗИНА НУРЖАМИЛА

АСКАРОВНА Ақмола облысы Жақсы ауданы КГУ «Жаксынская СШ №1»

347

КАКИМОВА НАЗГУЛЬ

ОРАЗГАЛИЕВНА Нұр-Сұлтан (Астана) Байқоңыр ауданы КГУ «СШ №49»

348

ЖАКУПОВА ЫРЫСТЫ

БАКЫТБЕКОВНА Павлодар облысы Ертіс ауданы КГУ «Иртышская ОСШ №2»

349 Маденова Галия Каримкожаевна Алматы Наурызбай ауданы КГУ «ОШ №187»

350 Егель Евгения Викторовна Ақмола облысы Атбасар ауданы КГУ «СШ №3»

351 ИХРАР ИНЖУ Ақмола облысы Ерейментау ауданы КГУ «Селетинская СШ»

352

СМАҒҰЛ АЙМАН

ТІЛЕУБЕРГЕНҚЫЗЫ Қызылорда облысы

Қызылорда облысының аймақтық мектептері

КГУ «Областная школа-интернат для одаренных детей №4 им. Еркина Ауельбекова»

353 Айранбаева Жанна Омірбекқызы

Шығыс Қазақстан

облысы Семей Қ.Ə. КГУ «Средняя ООШ № 12»

(23)

354

ДМИТРИЕВ СЕРГЕЙ

СЕРГЕЕВИЧ Павлодар облысы Павлодар Қ.Ə. КГУ «ОСШ №26»

355

САГИНДЫКОВА АСЕМГУЛЬ

САБЫРЖАНОВНА Ақтөбе облысы Ақтөбе Қ.Ə. КГУ «ОСШ №60»

356

ОЙСАЛОВА АСЫЛЗАТ

ƏБІЛАСАНҚЫЗЫ Алматы облысы Қапшағай Қ.Ə. КГУ «СШ №11 с. Арна»

357

ЖУНУСОВА ОЛЬГА

ВИКТОРОВНА Ақмола облысы Сандықтау ауданы КГУ «Балкашинская СШ №1»

358

КАЗАКОВА НИНА ВАСИЛЬЕВНА

Шығыс Қазақстан

облысы Өскемен Қ.Ə.

КГУ «Школа-лицей №34» акимата города Усть-Каменогорска

359

ЕСЛЯМ ЖАННА

КАЛМАХАНОВНА Ақмола облысы Сандықтау ауданы КГУ «Балкашинская СШ №1»

360 Нургаева Бижамал Жумакожаевна Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы КГУ «Казахская СШ им. Абая»

361 Халилов Канат Турсынбаевич Алматы Бостандық ауданы

КГУ «Казахстанско-Российская гимназия

№38 им. М. Ломоносова»

362 Абакумова Наталья Валерьевна

Шығыс Қазақстан

облысы Алтай ауданы КГУ «Первомайская средняя школа»

363

АГИБАЕВА ЭЛЬМИРА

КАЛИЕВНА Алматы облысы Талдықорған Қ.Ə.

КГКП «Талдыкорганский высший политехнический колледж»

364 Хоренко Елена Александровна

Шығыс Қазақстан облысы

Шығыс Қазақстан облысының аймақтық мектептері

КГУ «Областная специализированная школа-лицей для детей, одаренных в области математики, физики,

информатики»

365 Дузелбай Еркебулан Кайратулы Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы КГУ «Школа-гимназия им. Жамбыла»

366

БЕКСҰЛТАН ДИАНА

БАҚЫТҚЫЗЫ Алматы Медеу ауданы КГУ «Школа-лицей №33»

367 Нуримова Зауреш Абдешевна Шымкент Абай ауданы КГУ «ОСШ №3 им. Улыкбек»

368

АМРИНОВА АЙГУЛЬ

БЕГАЕВНА Нұр-Сұлтан (Астана) Алматы ауданы КГУ «Школа-гимназия №30»

369

ЕСБОЛОВА АЙГЕРІМ

ӨМІРХАНҚЫЗЫ Нұр-Сұлтан (Астана) Сарыарқа ауданы КГУ «СШ №61»

(24)

370

РАКЫШЕВА АЙЗАТ

СЕРИКОВНА Алматы Алатау ауданы КГУ «ОШ №156»

371 Джаппарова Дана Зиятбековна Алматы Алатау ауданы КГУ «ОШ №156»

372

АХМЕТОВА МЕРУЕРТ

УМИРЗАКОВНА Қызылорда облысы Қызылорда Қ.Ə. КГУ «СШ №211 им. А. Байтурсынова»

373 Макарова Наталья Сергеевна

Батыс Қазақстан

облысы Орал Қ.Ə. КГУ «ОСШ №7»

374

Жұмабаева Жайнагүл Мұратжанқызы

Батыс Қазақстан

облысы Қаратөбе ауданы КГУ «Каратобинская школа-гимназия»

375 Таджибаева Айнур Телешбаевна Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы КГУ «ОСШ №1»

376

БУРЛАКОВА НАТАЛЬЯ

ЯКОВЛЕВНА Павлодар облысы Павлодар Қ.Ə. КГУ «Школа-лицей №16»

377 Серікова Алтынай Қайратқызы Қостанай облысы Қостанай Қ.Ə. КГУ «СШ №15»

378

БРУНЕР СВЕТЛАНА

ВАСИЛЬЕВНА Қостанай облысы Қостанай Қ.Ə. КГУ «Гимназия им. М. Горького»

379

КАБЫЛОВА САНИЯ

АМИРХАНОВНА Қостанай облысы Жітіқара ауданы КГУ «Школа-лицей №3»

380 Закирина Гульмира Кайсашевна Нұр-Сұлтан (Астана) Байқоңыр ауданы КГУ «СШ №16»

381

ТУРГАНОВА НАЗИРА

ДАУЛЕТЖАНОВНА Алматы облысы Талдықорған Қ.Ə.

КГУ «СШ №21 с дошкольным МЦ с.

Отенай»

382 Тулегенова Гульжан Тулегенкызы

Шығыс Қазақстан

облысы Қатонқарағай ауданы

КГУ «Средняя школа имени Сейткамзы Ластаева»

383 Матвеев Андрей Николаевич Қарағанды облысы Жезқазған Қ.Ə. КГУ «Гимназия №26» ОО города Жезказган 384

Кульжанова Гульзайра

Каиржановна Павлодар облысы Екібастұз Қ.Ə. КГУ «ОСШ №23»

385 Набиева Толқын Рыспайқызы

Батыс Қазақстан

облысы Жəнібек ауданы ГККП Ясли-сад «Алтын Ұя»

386

ЕРШОВА ТАТЬЯНА АЛЕКСАНДРОВНА

Шығыс Қазақстан

облысы Өскемен Қ.Ə.

КГУ «Гимназия №38 имени Льва Гумилева»

(25)

387

ГИЛМАНОВА ЖАНАР

Ақпарат көздері

СӘЙКЕС КЕЛЕТІН ҚҰЖАТТАР

Осыған орай, Алматы облысы Панфи- лов ауданы, «Қорғас» арнайы экономикалық аймағының шекара маңы сауда-экономикалық аймағы «Қор ғас – шығыс қақпасы» аумақтарды

В рамках метода искаженных волн проведен анализ упругого рассеяния с учетом вклада механизма передачи кластеров, который показал, что для процессов 16

Алматы облысы Қарасай ауданы Ақсай өзенінің бойынан жиналған итшомырт шырғанақ (Hippophae rhamnoides) өсімдігі жемісінің құрамындағы калий

Жоба мақсаты/Цель проекта S (нақтылығы )- Алматы облысы, Алакөл ауданы, Лепсі ауылдық округінде Спорттық - сауықтыру кешенін салу;.. M

"Алматы облысы Кербұлақ ауданы Жайнақ батыр ауылдық округі әкімі аппараты" ММ-нің бас маманы есепші Тел:

Жуырда Алматы облысы, Іле ауданына қарасты Ақши ауылындағы № 8 орта мектептің спорт залында, аудан к лемінде және Күрті ауылдық округ

В основу работы положены полученные результаты антибактериального лечения и лабораторного обследования 64 детей с диагнозом: Шигеллез в возрасте от 6 месяцев до

Осылайша, жҥйенің сенімділігін арттыру ҥшін келесі келесі элементтерді енгізуіміз қажет: Сызба 11 1=2=3=4=20=21 5=6=16=18=7=8=22=24 9=10=17=19=11=12=23=25 13=14=15 Тоқтаусыз жҧмыс